
Dodaj produkty podając kody
- produkt polski; materiał przyjemny, przewiewny, lekki, oddychający; układający się pięknie na sylwetce tworząc "lejący i pływający efekt"
Składając zamówienie czytaj z uwagą informacje znajdujące się przy danym rozmiarze, przykład takich informacji:
- Produkt dostępny w bardzo dużej ilości (powyżej 20 szt.) Wysyłka we wtorek (12 szt. w magazynie) - Ten produkt mamy na magazynie w ilości 12 szt. Jego wysyłka możliwa jest w ciągu 24h (w dni robocze) od momentu wpłynięcia opłaconego zamówienia do naszego systemu. Po wyprzedaniu sztuk z magazynu - rozmiar nie jest przewidziany do produkcji "na magazyn". Istnieje tylko możliwość zamówienia go w hurtowym zamówieniu.
- Produkt dostępny w bardzo małej ilości (1-5 szt.) Wysyłka we wtorek (5 szt. w magazynie+ ∞ szt. na zamówienie) - informacja ta mówi, iż na stanie jest 5 sztuk, które można wysłać od zaraz. W przypadku chęci zamówienia większej ilości niż 5 sztuk, na resztę będzie trzeba poczekać od 5 do około 34 dni (czas zależny od trwających procesów produkcyjnych).
- Produkt na zamówienie. Wysyłka za 34 dni (∞ szt. na zamówienie) - rozmiar ten się wyprzedał, lecz przewidywany jest w dalszej detalicznej sprzedaży. Zamawiając go, musisz chwilę poczekać na jego produkcję, ale go otrzymasz. Podany czas jest czasem zależnym od obłożenia szwalni i trwających procesów produkcyjnych (może być on krótszy lub zbliżony do wskazanego).
-
Produkt niedostępny - produkt w tym rozmiarze nie jest dostępny i po jego wyczerpaniu nie jest przewidziany w sprzedaży detalicznej. W przypadku potrzeby otrzymania go w zamówieniu hurtowym - skontaktuj sie z nami, wysyłając zamówienie hurtowe na naszego maila.
UWAGA! Produkty na stanie, mogą pochodzić z różnych partii produkcyjnych, więc mogą różnić się między sobą odcieniem. Zamówienie grupowe na te produkty nie musi, ale może posiadać różne odcienie kolorystyczne. To samo tyczy się zamówień składanych pojedynczo przez członków grupy, jak również zamówień domawianych po czasie. W przypadku, jeśli istotne jest dla Ciebie, aby produkty były identyczne kolorystycznie - złóż jedno zamówienie dla wszystkich członków grupy na produkty wysyłając do nas maila.

![]() |
Kolor: W zależności od indywidualnych ustawień wyświetlanego obrazu, kolor produktu ze zdjęć może się różnić od rzeczywistego. Ponadto dopuszcza się występowanie różnic odcieni pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi, jak i między elementami składowymi produktu. Zamówienia grupowe prosimy składać w jednym zamówieniu ze względu na różnice kolorystyczne, jakie mogą występować w różnych nakładach. Nie ponosimy odpowiedzialności za różnice w kolorach przy zamówieniach pojedynczych. |
Z naszego bloga


Jakie cechy powinna posiadać profesjonalna odzież taneczna?
Rozmiar | Obwód pod pachami / po rozciągnięciu [cm] | Obwód pas / po rozciągnięciu [cm] | Max. długość spódnicy [cm] | Długość max [cm] |
---|---|---|---|---|
116-122 cm | 58 / 80 | 56 / 72 | 50 | 76 |
128-134 cm | 62 / 88 | 60 / 80 | 54 | 85 |
140-146 cm | 64 / 92 | 63 / 86 | 60 | 90 |
XXS-XS | 68 / 100 | 66 / 90 | 66 | 100 |
S-M | 74 / 104 | 73 / 92 | 74 | 111 |
L-XL | 77 / 108 | 75 / 96 | 79 | 119 |
Instrukcja mierzenia: Powyższe wymiary mierzone są na płasko, za pomocą metra krawieckiego oraz po wyprostowaniu wszystkich nierówności materiału oraz rozprostowaniu szwów. Długości całkowite określają dwa najdalej oddalone od siebie punkty.
Produkcja: W naszej produkcji używamy najnowszej techniki komputerowego projektowania oraz cięcia szablonów. Dzięki temu zapewniamy powtarzalność rozmiarów. Odchyłki podawane przy rozmiarach wynikają jedynie z naturalnej poprodukcyjnej kurczliwości materiału lub zabiegom obróbki termicznej podczas znakowania i personalizacji.
Szwy: W naszych produktach stosujemy elastyczne nitki oraz elastyczne szwy mające za zadanie współpracować z rozciągliwością materiału. Dzięki temu masz pewność, że podczas codziennego użytku szwy wytrzymają powstające w nich naprężenie.